O specialiście

Justyna Chmielewska

Witam Cię serdecznie na moim profilu Konsultantów Vitalni.
Zapraszam Cię gorąco do rozmowy ze mną, w trakcie której  zaprezentuję Tobie rozwiązania jakie posiadam w temacie wyprowadzania organizmu z różnych stanów chorobowych.
Porozmawiamy o Twoich dotychczasowych kuracjach i o tym jaki problem chcesz rozwiązać w pierwszej kolejności.

Zapoznaj się z dalszym opisem specjalisty lub zarejestruj się na wizytę już teraz klikając w przycisk!

Poznaj moje osiągnięcia zawodowe

Magister żywienia człowieka

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, wydział Żywienie człowieka.

Dietetyk

Wyższa Szkoła Piękna i Urody w Poznaniu. Studia Podyplomowe: Dietetyka, temat pracy podyplomowej "Cukrzyca i powikłania około cukrzycowe".

Certyfikowany Terapeuta Recall Healing TB

IWW Międzynarodowa Szkoła Recall Healing Totalna Biologia pod Nadzorem dr Gilbert Renaud: tytuł Certyfikowany Terapeuta Recall Healing TB

Tradycyjna Medycyna Chińska

Certyfikat egzaminacyjny ukończenia rocznego szkolenia pt. Dietoterapia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

Zielarz

Certyfikowane Szkolenie z ziołolecznictwa uprawniające do prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego.

Certyfikowany Diagnosta Godny Polecenia

Certyfikat wydany przez Aurum Instytut Medycyny Holistycznej w zakresie kompleksowej, diagnostyczno - terapeutycznej obsługi klienta.

Specjalizuję się w naturalnych metodach terapeutycznych tj. ziołach i nutraceutykach, a także w dietoterapii. Pracuję przy pomocy nowoczesnych urządzeń biomagnetycznych takich jak: analizator kwantowy, 8 DNLS, Healy Rezonans, które to urządzenia pozwalają przeprowadzić kompleksową ocenę podłoża rozwoju choroby. Dodatkowo korzystam z nauki w zakresie holistycznej analizy badań laboratoryjnych i wiedzy, jaką daje Tradycyjna Medycyna Chińska. Jestem osobą otwartą, która z pasją wykonuje swoją pracę, a najważniejsze jest dla mnie, aby osoba, która znajduje się pod moją opieką diagnosty i konsultanta, otrzymała najlepsze rozwiązania na swoje problemy zdrowotne. Specjalizuję się w chorobach związanych z tarczycą, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, ale także w chorobach na podłożu autoimmunologicznym. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z psychosomatyki oraz Totalnej Biologii. Jestem właścicielem i założycielem jedynej w Polsce Akademii Diagnostów przy pomocy urządzeń biomagnetycznych, w ramach której edukuję Diagnostów – Naturopatów w zakresie Holistycznej Diagnostyki Kwantowej. Vitalni to moja propozycja dla każdego człowieka, który potrzebuje wsparcia, prowadzenia i sprawdzonych rozwiązań w różnych stanach chorobowych.

Zarejestruj się na wizytę

Październik 2020
pon wt śr czw pt
28293012
56789
1213141516
1920212223
2627282930

Najczęściej zadawane pytania